Златар 2017.
четвртак, 09 фебруар 2017 14:40

Петак, 03. фебруар 2017. године

Ученици наше школе су и ове године зимовали на Златару. Око 64 путника, од којих је било 27 ученика наше школе, 8 ученика из средњих школа, 5 наставника и осталих, на Златар је стигло око 14 часова.

Субота, 04. фебруар 2017. године

Због лошијег времена сви смо остали у хотелу. Поједини учесници су користили базен.

Недеља, 05.02.2017.

Овај дан смо искористили за скијање и забаве на снегу.

Једна група ученика, који су добри скијаши, користили су стазу са жичаром, заједно са наставником Драшком Барловом.

Друга група је учила почетне кораке са наставником Драганом Симовићем на малој падини.

Увече, од 18 часова користили смо хотелски базен.

Понедељак, 06.02.2017. године

И ово преподне смо искористили за скијање и игре на снегу.

Након ручка, око 15 часова, смо кренули кући. У Сочаницу смо стигли око 18 часова.

Сви учесници су веома задовољни и овим ски-викендом.

Захваљујемо се наставницима-организаторима Драгану Симовићу и Драшку Барлову, као и колегиницама Лидији Васић, Драгани Чакаревић и Данијели Жупањац које су помогле у реализацији овогодишњег ски-викенда.

Фото и текст: Драшко Барлов

Повезане вести: