Осмех на дар Ел. пошта
среда, 27 децембар 2017 17:34

27. децембар 2017. године

Хуманитарна акција "Осмех на дар" и ове године веома успешно се спроводи у нашој школи.

Наиме, наши ученици су са својим наставницима и учитељима правили новогодишње честитке, а све у циљу прикупљања новчаних средстава за куповину новогодишњих пакетића за своје другаре.

Тај циљ је и ове године остварен захваљујући хуманим људима нашег краја, као и свим радним организацијама месне заједнице Сочаница.

Свакако треба рећи да су се у овој акцији активно укључили и ученици из наших издвојених одељења и са својим учитељима дали велик допринос нашој акцији.

Новогодишњи пакетићи биће подељени нашој деци, и то ће бити још једна прилика да им на тај начин улепшавамо празнике који нам долазе.

Као што и сам слоган наше акције каже, нашим ученицима желимо много смеха, радости и забаве јер су нам као таква највеће богатство.

28.12.2017. године

Како је наша хуманитарна  акција успешно спроведена дошао је ред да пакетиће уручимо нашој деци.

Ученици нижих разреда примили су поклон пакетиће и ово је још једна прилика да се захвалимо свима који су учествовали у нашој акцији, као и нашој локалној телевизији "МИР" из Лепосавића која је и ове године испратила овај догађај.

Уверени смо да ће ово постати традиција и да ћемо у наредним годинама бити још успешнији.

Још једном користимо прилику да свој деци и мештанима Сочанице честитамо празнике који нам долазе.

Кликом на слику испод погледајте видео материјал РТВ "Мир" из Лепосавића.

Текст и фото:

Слободанка Бараћ