Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2017-2018 8. март у нашој школи
8. март у нашој школи
среда, 07 март 2018 19:55

Другу годину за редом ученици наше школе, заједно са својим учитељима и наставницима, су се са радошћу укључили у реализацију изложбе поводом празника, који се обележава свуда у свету, па и код нас. То је 8.март.

Наиме, наша деца, која су веома креативна, су на радионицама израђивала украсе од папира, правили различите поклоне и честитке, и у врло пирјатној атмосфери и у духу празника који нам долази, направила изложбу у холу наше школе.

Ово је уједно и поклон свим припадницама лепшег пола.

Свакако треба поменути да су се у изради ове наше изложбе, са одушевљењем, укључила и деца из наших издвојених одељења из Горње Сочанице и Вуче, са својим учитељима и заиста потрудили да ова наша замисао успе.

Верујемо да смо на неки начин улепшали празник свим дамама у нашој школи и потрудићемо се да будемо још бољи и креативнији.

СРЕЋАН 8. МАРТ !!!!

Текст и фото: