Мала матура - Вуча - 2018 ПДФ Штампа Ел. пошта
петак, 29 јун 2018 13:20

14. јун 2018. године

Да је мала матура један од најзначајнијих дана сваког ученика, показали су нам ове године ученици 4. разреда издвојеног одељења у Вучи.

Учитељица Загорка Миладиновић са својим матурантима

Они су, заједно са својим другарима из нижих разреда и учитељицама Загорком Миладиновић и Милицом Милојевић, припремили мали културно-уметнички програм којим су се опростили од четворогодишњег школовања, а уједно и дочекали и будуће ђаке прваке.

Овим пригодним програмом показали су своје глумачке, рецитаторске, певачке и друге таленте, које су научили у свом досадашњем школовању.

Надамо се да ће им ово четворогодишње дружење остати упамћено као најлепши период детињства и стицања правих и искрених пријатеља.

Пуно успеха у даљем животу и раду желе им учитељице Загорка Миладиновић и Милица Милојевић.

СРЕЋНО !!!

Текст и фото: