Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2018-2019 Наши верни читаоци
Наши верни читаоци ПДФ Штампа Ел. пошта
недеља, 03 фебруар 2019 08:07

У понедељак, 28. јануара 2019. године, поводом Савиндана, у школској библиотеци организовано је дружење са ученицима нижих разреда.

Ученици су прво отпевали Химну Светом Сави, а затим са школским библиотекаром разговарали о животу и раду нашег првог архиепископа и просветитеља.

Песме о Светом Сави рецитовали су ученице другог разреда: Нађа Краговић и Наташа Спасојевић, ученици трећег разреда: Марта Ракић, Тијана Николић и Вук Ђорђевић и ученици четвртог разреда: Богдан Милановић, Војин Радосављевић, Михајло Радовановић и Михајло Јанковић.

Анђелка Јовановић и Ана Благојевић отпевале су песму "Ко удара тако позно".

Овом приликом награђени су ученици трећег и четвртог разреда који су водили дневнике читања.

Најбоље међу њима биле су ученице трећег разреда: Марта Ракић, Наталија Виторовић и Сташа Раловић.

Текст и фото:

Татјана Танасковић