Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2018-2019 ВЕСТИ 2018-2019 Посета Новом Саду и околини
Посета Новом Саду и околини
уторак, 02 јул 2019 12:12

24. - 27. јун 2019. године

Ученици основних и средњих школа општине Лепосавић били су гости Јужнобачког управног округа и том приликом су се упознали са градом Новим Садом, Петроварадинском тврђавом, Фрушком Гором и њеним манастирима, Сремским Карловцима...

Дочек ученика у Јужнобачком управном округу и пријем код начелника

Обилазак града Новог Сада

Обилазак и кратак одмор на Петроварадинској тврђави

Обилазак Фрушкогорских манастира и заједничка фотографија испред Карловачке гимназије

Овом приликом се захваљујемо љубазним домаћинима, породицама које су примиле наше ученике и свима који су учествовали у реализацији овог путовања. Такође се захваљујемо и ОШ "Никола Тесла", Карловачкој гимназији, ОШ "Милош Црњански", Пољопривредној школи Футог и осталима.

Ученици петог разреда наше школе Магдалена Јовановић, Анђела Илић, Душица Јевтић и Милош Николић, пресрећни су овим путовањем и задовољни гостопримством својих домаћина.

Текст и фото:

Катарина Јаковљевић