Велика златна медаља Ел. пошта
недеља, 18 март 2018 21:41

08. март 2018. године

ОШ "Вук Караџић" Сочаница добитник је ВЕЛИКЕ ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ на 13. Међународном сајму образовања - "Путокази" у Новом Саду.

На основу укупних резултата и оцењивања квалитета рада образовних установа, комисија 13. Међународног сајма образовања - Путокази је од 74 пријављене образовне  установе доделила 64 Велике златне и 10 Златних медаља.

Један од критеријума, по којем смо и пријављени на овај конкурс, јесте и online презентација наше школе.

Школа  активно ради на уређењу своје интернет странице  од октобра 2010. године.  Ових дана достигли смо 1.000.000 прегледа.

Драган Радовановић

Састав Комисије за оцењивање квалитета образовно-васпитних установа:

- Проф. др Радован Пејановић (Универзитет Нови Сад)

- Проф. др Светлана Михић (Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност, Нови Сад)

- Академик Проф. др Волфганг Рорбах (Члан Европске академије наука уметности, Беч)

- Проф. др Драган С. Илић (Универзитет у Будимпешти)

- Академик Проф. др Сокол Соколовић (Универзитет Бања Лука)

- Академик Благоје Рогач

- Проф. др Драган Јањушић (Висока пословна школа Добој)

- Драган Ралић (Новосадски сајам)

Видео материјал локалне ТВ Мост из Звечана погледајте кликом на слику испод.