Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2019-2020 Добродошлица првацима
Добродошлица првацима ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 30 септембар 2019 11:37

Традиционално, као и сваке године, у нашој школи пожелимо добродошлицу првацима пригодним програмом. Ове године су нас посетили представници удружења Свети Спас,  и том приликом са децом су се дружили песник Тоде Николетић и дечји аниматор Пеђолино. Првацима су додељене књижице Добродошлица првацима.

Деца су са одушевљењем пратила програм, активно учествовала у истом. Било је доста смеха, a  ни родитељи нису крили своје одушевљење.

Нашим најмлађим ученицима смо доделили по једну књигу  из школске библиотеке, како бисмо их подстакли, да, када савладају сва слова, прочитају исту.

Захваљујемо нашим гостима, као и родитељима који су дошли да поздраве наше ђаке, и пожеле им срећну и успешну школску годину.

Такође захваљујемо нашем песнику, који је на крају нашег дружења оставио деци на читање, школској библиотеци на поклон своју књигу „Полетање у драмолетање“.

Текст и фото:

Јелена Секулић,