Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2019-2020 Сајам књига 2019.
Сајам књига 2019. Ел. пошта
субота, 26 октобар 2019 11:33

Београд, четвртак, 24.10.2019. године

Сајам књига посетиле су ученице наше школе Јована Бојовић, Сања Здравковић, Андреа Гвозденовић, Бранкица Радоичић и Дара Антосијевић са учитељицом Светланом Радосављевић.

Сви штандови су били богати новим издањима књига, а писци су потписивали купљена дела. Љиљана Хабјановић је једна од вредних списатељица.

Посетили смо штанд уз који се и данас одраста - НЕВЕН.

Издавачке куће су богато изложиле своја издања, шаренило натписа било је велики изазов за љубитеље књига.

КЛЕТ је представио "Албум стваралаца", чијој смо промоцији присуствовали, а међу изабраним ствараоцима налазе се и наше колеге Драган Радовановић, директор школе и Батица Николић, проф.разредне наставе.

СО Лепосавић била нам је организатор обиласка овогодишњег Сајма књига у Београду, где су осим ученика наше школе били присутни и ученици ОШ "Стана Бачанин" из Лешка и СШ "Никола Тесла" из Лепосавића.

Ученица Дара Антосијевић

На штанду АГАПЕ срели смо водитеља Александра Гајшека и наравно купили књигу интервјуа са Владетом Јеротићем.

Друштво нам је правила и Невена Настић, бивши ученик наше школе а сада професор у средњој школи "Никола Тесла" у Лепосавићу.

А бајке свакако носимо најмлађим читаоцима.

Текст и фото:

Учитељица Светлана Радосављевић