Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2019-2020 Новогодишњи празници 2020.
Новогодишњи празници 2020. Штампа Ел. пошта
субота, 28 децембар 2019 13:27

У сусрет Новој години ученици наше школе организовани су низ активности.

Одборници СО Гроцка нашим ученицима даривали су новогодишње поклоне. Слободно време искористили су за обилазак манастира у Горњој Сочаници.

Видео материјал погледајте на YouTube каналу локалне телевизије РТВ МИР из Лепосавића.

кликом на слику за видео

Издвојено одељење у Вучи:

Ученици првог и трећег разреда су активно учествовала у декорацији новогодишњих мотива, кићењу јелке и прављењу новогодишњих честитки.

Учитељица Ивана Милић им је приредила пригодну новогодишњу приредбу. Деца су активно учествовала у рецитацијама, драмским текстовима и другим уметничким кореографијама.

Посебну захвалност дајемо директору школе, који је дошао и уручио деци новогодишње пакетиће и уједно био гост овог нашег лепог дешавања.

Дечијој радости није било краја, што говоре њихови осмеси.

Тест и фото:

Ивана Милић, проф. разредне наставе

Издвојено одељење у Горњој Сочаници:

Мали креативци Горње Сочанице својим рукотворинама су креирали праву зимску чаролију.

Својим вредним ручицама правили су украсе и њима, са својим учитељицама, окитили необично једноставну јелку.

Зимска идила завладала је и по прозорима наших учионица, а пано је заблистао дечијим цртежима.

СРЕЋНА НОВА 2020. ГОДИНА

Директор школе посетио је издвојено одељење и том приликом поделио новогодишње пакетиће ученицима.

Текст и фото:

Јелена Ћуковић, проф. разредне наставе