Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2021-2022 ВЕСТИ 2021-2022 Дечија недеља у нашој школи 2021
Дечија недеља у нашој школи 2021 ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 11 октобар 2021 21:16

Дечија недеља у нашој школи

Традиционално и ове године ученици наше школе обележили су недељу која је посебно посвећена њима.

Низом активности укључили су се сви, ученици из матичне школе, ученици из издвојених одељења као и деца која похађају предшколски програм у издвојеном одељењу у Вучи.

Деца су са радошћу цртала на школском дворишту, такође су одржане и "Игре без граница", где су се деца надметала у ношењу јајета у кашики и скакању у џаку и нису крила радост на својим лицима.

Како и сам овогодишњи слоган дечије недеље каже "Дете је дете да га волите и разумете" деца су у овој недељи посебно уживала у игри, песми, дружењу, љубави и разумевању.

Текст и фото:

Слободанка Јовановић