Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2022-2023 Срећна Нова година!
Срећна Нова година! ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 29 децембар 2022 07:35

Кад закорачимо у децембар и приближимо се Новој години ученике посебно ,,погоди,,празнична еуфорија .Коћење јелке ,цртање Снешка ,израда честитки декорисање прозора ,неизоставни су у нашој учионици .Овај период године је у нашој ОШ,,Вук Караџић,, савршен за развијање дечје креативности и различите –уради сам -пројекте .

Каква би то Нова година била без Снешка и његовог милог лика .Свако од ученика 42 је на исти а опет и различит , посебан начин представио свог Снешка црно белом темпером .

Нова година је право време за лепе жеље а када се споје те две ствари добију се прелепе новогодишње честитке .Када ученици израђују честитку сопственим рукама тада у њу уграђују топлину ,љубав и своје умеће .У овој активности су посебно и подједнако уживали јер свако је дете у души креативац и са задовољством посматра оно што направи сопственим рукама .

Срећна Нова година !

Јелена Ћуковић са својим ученицима IV2