Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2010-2011 ВЕСТИ 2010-2011 Летовање Ђака генерације 2011
Летовање Ђака генерације 2011 Ел. пошта
четвртак, 11 август 2011 12:34

Ирена Јанковић, Ђак генерације наше школе летовала је у Бечићима, које је добила као награду за свој рад и залагање у осмогодишњем школовању.

Групу је сачињавало 20-так ученика нашег округа. Ученике је водио наставник физичког васпитања из Зубиног Потока. Летовање је организовала туристичка организација "Holiday Plus KM" из Косовске Митровице.

Боравак ученика био је у хотелу "Alet" у Бечићима у периоду од 24. јула до 02. августа 2011. године.

Према речима наше ученице поред свакодневног купања у Бечићима, слободно време је искоришћено за обилазак Старог града у Будви, Аква парка, Рафаиловићима...

"Ово летовање ми је стварно било незаборавно јер сам упознала много пријатеља, вредело је трудити се ових осам година..." - каже Ирена Јанковић.

са наставником, који је водио целу групу ученика

СРЕЋНО У ДАЉЕМ ШКОЛОВАЊУ И РАДУ !!!!