Почетна УЧЕНИЦИ Ученичке вести Акција -Новогодишњи поклони 2012-
Акција -Новогодишњи поклони 2012- Ел. пошта
петак, 28 децембар 2012 21:35

И ове, као и ранијих година, ученици 7. и 8. разреда наше школе узели су учешће у организовању хуманитарне акције за прикупљање средстава за новогодишње поклоне најмлађим другарима.

Хуманитарну акцију организовали су ученици 7. разреда са својим наставницима грађанског васпитања, Владаном Милошевићем и Сањом Бановић, а њима су се прикључили и ученици-активисти школског Ђачког парламента.

Неколико дана су ученици прикупљали средства кроз разне активности. Ученици су правили беџеве и новогодишње честитке које су продавали по симболичним ценама на "Хуманитарној караоке журци", организованој у нашој школи. Акцији су се одазвали, како радници школе, тако и мештани Сочанице и околине.

Од прикупљених средстава направљено је 50-так новогодишњих пакетића, а од остатка новца купљено је неколико пари обуће за ученике.

Овим путем се захваљујемо свим донаторима  и ученицима на успешно изведеној хуманитарној акцији.

Повезане вести:

Акција - Подела новогодишњих поклона 2010