Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2012-2013 ВЕСТИ 2012-2013 Драгослав-КУЛЕ Перишић у нашој школи
Драгослав-КУЛЕ Перишић у нашој школи Ел. пошта
понедељак, 20 мај 2013 20:15

Легенда Српског и Југословенског мотоциклизма, Драгослав - КУЛЕ Перишић, гледајући емисију Квадратура круга о нашем ученику Михајлу Гвозденовићу, изразио је жељу да да свој допринос и  помогне ученику да лакше преброди своје  детињство.

Доласком у нашу школу, Куле се упознао са Михајловим вршњацима, објаснио им је посао којим се он бави дуги низ година, и том приликом свим ученицима поделио скромне поклоне.

Више о Драгославу Перишићу погледајте на његовом официјалном сајту на адреси: www.kuleperisic.com

Наша школа се захваљује на овој хуманитарној акцији господину Перишићу, и желимо му пуно успеха,  како у  личном животу, тако и у даљој спортској каријери.