Почетна О ШКОЛИ Организација рада школе
Дан отворених врата у школи Ел. пошта
петак, 19 септембар 2014 16:54

ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ПОСЕТА ЧАСОВИМА У ШКОЛСКОЈ 2014/2015. ГОДИНИ

ПРАВИЛА ОРГАНИЗАЦИЈЕ

Родитељ се пријављује за присуство одређеном часу најкасније 10 дана пре дана одређеног за отворени дан школе и то попуњавањем писмене пријаве и предајом исте одељенском старешини. Неблаговремене пријаве се не разматрају.

Један родитељ може се пријавити за праћење једног часа у току сваког месеца, како би сви заинтересовни добили прилику да учествују.

Највише два родитеља могу присуствовати једном часу.

Одељенске старешине прикупљају пријаве родитеља, праве распоред посете часовима, водећи рачуна о равномерној посећености часова, као и о равномерном учешћу сваког родитеља у току школске године.

Одлука о одобравању пријаве биће достављена преко детета у  писаном облику.

Током часа родитељи не смеју реметити рад, ометати ученике  и наставнике, нити се на било који начин могу мешати у ток часа.

Родитељи су у обавези да дођу на време (пре звона) и напусте учионицу по завршетку часа, не реметећи одвијање наставе.

Родитељи су, на дан посете, обавезни да се јаве дежурним ученицима ради евиденције.

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА