Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2022-2023 Књигом до сазнања
Књигом до сазнања ПДФ Штампа Ел. пошта
субота, 19 новембар 2022 18:11

Организација "КЊИГОМ ДО САЗНАЊА" и њен представник проф. др Љубиша Стојмировић поклања вам вредан поклон, књигу, којом ћете доћи до знања.

Читајући странице ове књиге, проширићете своје видике, задовољићете своју радозналост. Схватићете многе животне истине и још једном ћете доћи до сазнања да је књига најбољи друг.

У оквиру племените мисије тим акције ,,Књигом до сазнања“ на челу са Академиком проф. др Љубишом Стојмировићем, др Стојан Љ. Стојмировић, проф. др Александра Љ. Стојковић, проф. Дејан М. Баљак, Дејан Кекуш, Виктор Лазић, др Бојан Пејовић, Милена Шећеровић, Јован Антић и Александар Чотрић, нашој школи поклонили су 230 књига које су подељене сваком ученику.

У наредном периоду најавили су посету нашој школи. Надамо се скором виђењу и будућој сарадњи.

Овом приликом захваљујемо се на донацији књига ,,Књигом до сазнања “.

Текст и фото:

Мелида Вукићевић