Почетна УЧЕНИЦИ Ученичке вести Екскурзија ученика 7. разреда, мај 2012
Екскурзија ученика 7. разреда, мај 2012 Ел. пошта
уторак, 08 мај 2012 10:29

Ученици 7. разреда наше школе,  8. и 9. маја налазе се на ђачкој екскурзији БЕОГРАД - НОВИ САД.

Екскурзија ће бити изведена у два дана и то:

ПРВИ ДАН: Полазак испред школе у 7.00 сати. Наставак пута преко Краљева, Горњег Милановца до Београда. Обилазак Калимегданске тврђаве, ЗОО врта и војно-историјског музеја. Након тога шетња Кнез-Михајловом улицом. Наставак пута до Фрушке Горе. Обилазак манастира Крушедол. Наставак пута до Сремских Карловаца. Обилазак културно-историјских споменика, гимназије,  полазак за Нови Сад. Смештај у хотелу СТАРИ КРОВОВИ у Новом Саду. Вечера. Дискотека. Ноћење.

ДРУГИ ДАН: Доручак. Обилазак Новог Сада у пратњи локалног водича. Обилазак Петроварадина. Повратак на ручак или ланч пакети. Наставак пута до Царске баре. Обилазак резервата природе и вожња бродићем. Наставак пута до Београда. Повратак аутопутом до Крагујевца. Долазак у Сочаницу у касним поподневним сатима.

Одлазак на екскурзију је у организацији HOLIDAY PLUS KM из Косовске Митровице.

ФОТОГРАФИЈЕ НАШИХ УЧЕНИКА

БЕОГРАД

ЗОО ВРТ БЕОГРАД - из нашег угла ...

НОВИ САД