Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2013-2014 ВЕСТИ 2013-2014 ПРВАЦИ СРБИЈЕ у малом фудбалу !!!!
ПРВАЦИ СРБИЈЕ у малом фудбалу !!!!
уторак, 10 јун 2014 19:26

На завршном турниру основних школа у малом фудбалу 7. и 8. јуна ОШ "Лепосавић" из Лепосавића освојила је ПРВО МЕСТО.

Турнир се одржавао у Београду  на Ади Циганлији  под покровитељством спонзора ,,COCA COLA".

Екипа из ОШ ,,Лепосавић" била је заједно са представницима наше школе који су учествовали на завршном такмичењу из "Шта знаш о саобраћају", како у путу (возећи се "ДАЧО" превозом), тако и на смештају у дому ученика железничке школе.

Снажно смо једни друге подржавали, а екипа наших фудбалера из Лепосавића остварила је фантастичан успех - освојила 1. место.

Екипе, победници округа - њих 9 школа, било је распоређено у 3 групе по 3 школе. Победници група су чинили нову групу од 3 екипе које одлучују о  медаљама.

Резултати:

Субота: ЛЕПОСАВИЋ - КУРШУМЛИЈА 3:0

ЛЕПОСАВИЋ - ЧАЧАК  2:0

Недеља: ЛЕПОСАВИЋ - РУДНА ГЛАВА 3:2

ЛЕПОСАВИЋ - СУБОТИЦА 1:1

Како је због више датих голова, екипи ЛЕПОСАВИЋ одговарао и нерешен резултат у финалном мечу са СУБОТИЦОМ, тако су они после изједначења на 1:1 постали ДРЖАВНИ ПРВАЦИ СРБИЈЕ у малом фудбалу.

СВЕ ЧЕСТИТКЕ ЗА ШАМПИОНЕ !!!!